Description
[xlmodel]-[photo]-[0000]

















Price range: $28.80 through $45.45
[xlmodel]-[photo]-[0000]

















| Weight | 0.160 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 15 × 9 in |
| Brand Name | ZYCZWL |
| Season | Summer |
| Upper fixing method | Others (fill in by yourself) |
| Gender | Unisex |
| Upper Material | Leather |
| Age Range | 4-6Y |
| Department Name | Children |
| Outsole Material | Rubber |
| High-concerned chemical | None |
| Feature | Breathable |
| Fit | True to Size |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Decorations | Bowtie |
| Heel Type | Flat with |
| Leather Style | Soft Leather |
| Lining Material | PU |
| Whether Plugged | No |
| Heel Shape | Flat Heels |
| Closure Type | Hook & Loop |
| Shoes Length | 13.5cm, 14.5cm, 15cm, 16cm, 17cm, 18cm, 18.5cm, 19.5cm, 20cm, 20.5cm, 21cm |
| Sandal Type | Gladiator |
| Choice | yes |
Reviews
There are no reviews yet.