Description
Spring Summer Girls Legging Thin Fashion Cartoon Tight Bell-Bottoms Autumn Baby Girls Slim Fit Legging Summer Children Pant



















Price range: $15.13 through $20.35
Spring Summer Girls Legging Thin Fashion Cartoon Tight Bell-Bottoms Autumn Baby Girls Slim Fit Legging Summer Children Pant



















| Weight | 0.120 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 13 × 10 in |
| Department Name | Children |
| Girls Legging | Girls Slim Fit Legging |
| Brand Name | Kate s Dream |
| Craft of Weaving | Knit |
| Model Number | 80cm 90cm 100cm 110cm 120cm 130cm 140cm 150cm |
| Style | Cute |
| Fit | True to Size |
| Material | POLYESTER |
| High-concerned chemical | None |
| Age Range | 7-13Y |
| Decoration | None |
| Season | all seasons |
| Origin | Mainland China |
| Gender | girls |
| Pattern Type | others |
| Item Type | Ankle-length |
| CN | Guangdong |
| Pant Style | FLARE PANTS |
| Closure Type | Elastic Waist |
| Fit Type | Bootcut Jeans |
| Waist Type | MID |
| Rope Type | None |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
Reviews
There are no reviews yet.