Description























Price range: $26.30 through $41.40























| Weight | 0.400 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 5 in |
| Brand Name | None |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Outsole Material | Rubber |
| Leather Shoes Type | Fashion Shoes |
| Season | Spring & Autumn |
| Age Range | 25-36m, 4-6y, 7-12Y |
| Gender | Girls |
| Fit | True to Size |
| Heel Type | Flat with |
| Upper Material | Leather |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
Reviews
There are no reviews yet.