Description








$10.73








| Weight | 0.030 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 3 in |
| Brand Name | EACdweq |
| Origin | Mainland China |
| Applicable Scenarios | Outdoor |
| Gender | Women |
| Style type | Circular |
| Model Number | tt-3263 |
| Item Type | EYEWEAR |
| Product Type | Fashion Sunglasses |
| Department Name | Adult |
| Frame Material | Plastic |
| Element type | Outdoor Sports |
| High-concerned chemical | None |
| Lenses Material | Acrylic |
| Lenses Optical Attribute | UV400 |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Eyewear Type | Sunglasses |
| Certification | None |
| Applicable age | Adults, men, women |
| UV resistance grade | UV400 |
| Year / season of launch | new |
| Lens height | 58mm |
| Lens width | 64mm |
Reviews
There are no reviews yet.