Description


Price range: $3.63 through $12.99


| Weight | 0.027 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 2 × 1 in |
| Brand Name | LOLEDE |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 3-6Y, 6-12Y, 14+y |
| Is Electric | No Battery |
| Material | Paper |
| Whether it Contains Paints | No |
| Type | Drawing Board |
| Gender | Unisex |
| Classification | Paint Learning Notebook/Coloring Notebook |
| size | 90*30cm |
| Choice | yes |
Reviews
There are no reviews yet.