Description
Item name: 30cm barbie doll full setType: dress up toy, brown hair , fashion clothes setMaterial: Plastic+ClothSize: 30cm height, 1/6 female dollPackage include: 1 pieces x doll with clothes








Price range: $18.39 through $20.16
Item name: 30cm barbie doll full setType: dress up toy, brown hair , fashion clothes setMaterial: Plastic+ClothSize: 30cm height, 1/6 female dollPackage include: 1 pieces x doll with clothes








| Weight | 0.120 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 10 × 5 in |
| Brand Name | fradoo |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Recommend Age | 14+y |
| Material | Plastic |
| Plastic Type | PVC |
| High-concerned chemical | None |
| Condition | In-Stock Items |
| Features | Dıy Toy, Educational, Model |
| Theme | Movie & TV |
| Mfg Series Number | Fashion |
| Battery | none |
| Model Number | 30cm doll full set |
| Certification | None |
| Warning | Doll with clothes |
| Item Type | Dolls |
| Dimensions | 30cm height |
| BJD/SD Attribute | doll |
| Type | FASHION DOLL, Interactive Dolls |
| Form | 1/6 |
| Gender | Unisex |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
Reviews
There are no reviews yet.