Description
Special tip:Only clothes, not dolls.➽Size: suitable for 12inch (or 30cm) ball jointed doll



Price range: $7.48 through $18.28
Special tip:Only clothes, not dolls.➽Size: suitable for 12inch (or 30cm) ball jointed doll



| Weight | 0.040 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 20 × 3 in |
| Brand Name | NONE |
| Type | Derivative Product |
| Certification | None |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Form | 1/6 |
| Item Type | Doll Accessories |
| Material | Cloth |
| Recommend Age | 14+y |
| High-concerned chemical | None |
| Mfg Series Number | Fashion |
| Dimensions | Suitable for 1/6 or 30 cm BJD |
| Warning | Children under 3 years old should be accompanied by adults. |
| Gender | Girls |
| BJD/SD Attribute | Suit |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
Reviews
There are no reviews yet.