Description






$5.93






| Weight | 0.035 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 21 × 4 in |
| Brand Name | PENHAOFUN |
| Material | EVA |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Recommend Age | 14+y |
| High-concerned chemical | None |
| Dimensions | Diameter 29cm |
| Warning | no |
| Gender | Unisex |
| Function | Grasping/Movement Ability Developing |
Reviews
There are no reviews yet.