Description
Material:cotton+polyesterSize:50-54 cmSuit for 3-10 years kids
Price range: $12.53 through $13.25
Material:cotton+polyesterSize:50-54 cmSuit for 3-10 years kids
| Weight | 0.070 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 23 × 5 in |
| Brand Name | Junyeh |
| Age Range | 7-13Y |
| Material | COTTON, POLYESTER, cotton+polyester |
| High-concerned chemical | None |
| Pattern Type | Cartoon |
| Style | Sporty |
| Cap Type | Baseball Cap |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Season | all seasons |
| Department Name | baby |
| Strap Type | Adjustable |
| Gender | Unisex |
| Model Number | GM510 |
| Size | 50-54 cm |
| Suit for | 3-10 years kids |
| Choice | yes |
Reviews
There are no reviews yet.