Description





















$306.45





















| Weight | 12.000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 72 × 42 × 40 in |
| Brand Name | None |
| Certification | 3C |
| Material | Stainless steel |
| Origin | Mainland China |
| Age Range | 3-6Y, 0-1Y, 1-2Y |
| Load Bearing | 10kg, 5Kg, 20Kg |
| High-concerned chemical | None |
| Is Foldable | Y |
| Type | M6 |
| Age | 0-3years |
| Model Number | 2022012201484153 |
| 3C | Certificate Number |
| Feature 1 | Two-way Four-wheel Stroller |
| Feature 2 | can sit or lie down |
| Feature 3 | Baby Stroller |
Reviews
There are no reviews yet.