Description












$417.73












| Weight | 14.000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 107 × 50 × 25 in |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
| Is Foldable | Y |
| Material | Linen, High Carbon Steel |
| Age Range | 3-6Y, 0-1Y, 1-2Y |
| Load-bearing | 40kg |
| Applicable age | 0-6 months, 1-3 years |
| Style | Twin stroller |
Reviews
There are no reviews yet.