Description





























Price range: $21.45 through $51.57





























| Weight | 0.189 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 18 × 8 in |
| Brand Name | NONE |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 14+y |
| Material | Plastic |
| High-concerned chemical | None |
| Condition | In-Stock Items |
| Features | Dıy Toy, Model |
| Theme | Movie & TV |
| Mfg Series Number | Fashion |
| Certification | None |
| Warning | no fire |
| Item Type | Dolls |
| Dimensions | About 45cm |
| BJD/SD Attribute | doll |
| Type | FASHION DOLL |
| Gender | Girls |
| Specifications | Length 45 centimeters |
| Place of Origin | China |
| texture of material | Plastic |
| Applicable age | Children (4-6 years old) |
| Choice | yes |
Reviews
There are no reviews yet.