Description











$11.04











| Weight | 0.200 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 10 × 10 in |
| Brand Name | LM1997 |
| Recommend Age | 0-6m, 7-12m, 13-24m, 25-36m |
| High-concerned chemical | None |
| Material | Metal |
| Model Number | B238 |
| Warning | n |
| Certification | CE |
| CE | Certificate |
| Scale | other |
| Origin | Mainland China |
| Barcode | Yes |
| Features | Diecast |
Reviews
There are no reviews yet.