Description












Price range: $16.38 through $17.95












| Weight | 0.170 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 5 × 10 in |
| Brand Name | Right Point |
| High-concerned chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Writing Point | 0.5mm |
| Packaging | set |
| Type | Mechanical Pencils |
| Soluble Or Not | Pastille |
| Body Material | Plastic |
| Lead Hardness | HB |
| Model Number | Mechanical Pencil Set |
| model | S325, S326 |
| package | pencil bag x1, Mechanical Pencil x6, eraser x2, pencil leads x400pcs |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
Reviews
There are no reviews yet.