Description





Price range: $4.63 through $5.03





| Weight | 0.021 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 1 in |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Dial Window Material Type | Hardlex |
| Model Number | cb0689 |
| Case Shape | Animal Shape |
| Dial Diameter | 40mm |
| Movement | Quartz |
| Style | simple |
| Water Resistance Depth | No Waterproof |
| Band Width | 20mm |
| Case Material | Plastic |
| Band Material Type | Plastic |
| Feature | Shock Resistant |
| Boxes & Cases Material | No package |
| Origin | Mainland China |
| Case Thickness | 8mm |
| Clasp Type | None |
| Band Length | 22mm |
| Choice | yes |
Reviews
There are no reviews yet.