Description
.
.










$390.68
.
.










| Weight | 12.000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 48 × 25 × 110 in |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Certification | 3C |
| Material | Stainless steel |
| Origin | Mainland China |
| Age Range | 0-1Y, 1-2Y, 12+ |
| High-concerned chemical | None |
| Is Foldable | Y |
| Model Number | K12 |
| 3C | Certificate Number |
| brand | Kidilo |
| load bearing | 15kg |
| Product Category | four-wheel cart |
| color | Black, Gray, Pink, Orange, Brown |
| Applicable age | 6-12 months, 1-3 years, 0-6 months |
| Product 3C authentication code | 2021182201019753 |
| Feature 1 | Sit and lie down |
| characteristic 2 | Lightweight, one-click folding |
| Feature 3 | high value |
Reviews
There are no reviews yet.