Description
32oz Stainless Steel Thermos Water Bottle Cute Travel Vacuum Flasks Thermal Cup With Straw Sports Gym Water Bottle For Woman














Price range: $98.65 through $108.25
32oz Stainless Steel Thermos Water Bottle Cute Travel Vacuum Flasks Thermal Cup With Straw Sports Gym Water Bottle For Woman














| Weight | 0.520 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 8 × 8 in |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Model Number | 32oz Stainless Steel Thermos Water Bottle |
| Thermos Material | Stainless steel |
| Glass Liner Material | Stainless steel |
| Material | Stainless steel |
| Metal Type | Stainless steel |
| High-concerned chemical | None |
| Bottle Type | vacuum |
| Production | Vacuum Flasks |
| Feature | Portable |
| Origin | Mainland China |
| Applicable People | Women |
| Drinkware Type | Vacuum Flasks & Thermoses |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
Reviews
There are no reviews yet.