Description








$22.50








| Weight | 0.110 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 25 × 1 in |
| Brand Name | NONE |
| Origin | Mainland China |
| CN | Fujian |
| Recommend Age | 0-3Y, 3-6Y, 6-12Y |
| Material | Cloth |
| High-concerned chemical | None |
| Condition | In-Stock Items |
| Battery | NO |
| Item Type | Dolls |
| Dimensions | 35cm |
| Type | Stuffed Dolls |
| Gender | Girls |
Reviews
There are no reviews yet.