Description







Price range: $443.15 through $455.20







| Weight | 16.000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 83 × 79 × 26 in |
| Brand Name | None |
| Origin | Mainland China |
| Is Foldable | Y |
| Material | Linen, Iron pipe |
| Age Range | 3-6Y, 0-1Y, 1-2Y |
| Load-bearing | 50kg |
| Net weight/gross weight | 13.6kg/15.5kg |
| Product Categories | Twin stroller |
| Model | 703A |
| Applicable age | 6-12 months, 1-3 years, 0-6 months |
| Function | Can lie flat |
Reviews
There are no reviews yet.