Description






















Price range: $25.53 through $36.00






















| Weight | 0.300 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 5 in |
| Brand Name | None |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Outsole Material | Cow Muscle |
| Leather Shoes Type | Fashion Shoes |
| Season | Spring & Autumn |
| Age Range | 25-36m, 4-6y, 7-12Y |
| Gender | Girls |
| Upper Material | PU |
| Fit | True to Size |
| Heel Type | Flat with |
| Feature | Anti-Slippery, Protect |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
Reviews
There are no reviews yet.