Description


















Price range: $19.35 through $23.50


















| Weight | 0.410 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 10 in |
| Brand Name | None |
| Season | Autumn |
| Age Range | 0-1Y, 1-2Y, 12+ |
| Upper coverage | Not above ankle |
| Department Name | Children |
| Gender | girls |
| Dressing style | Other |
| Outsole Material | Rubber |
| Upper Material | PU Leather |
| High-concerned chemical | None |
| Feature | Anti-Slippery |
| Upper fixing method | Others (fill in by yourself) |
| Whether waterproof | No |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Leather Shoes Type | Fashion Shoes |
| Fit | True to Size |
| Heel Type | Flat with |
| girl leather shoe | girls shoes |
| cinderella kids shoes | skin shoes |
| formal shoes for girls | princes shoes for girls |
| party shoes girl | Dress shoes |
| heel height | 2.5cm |
Reviews
There are no reviews yet.