Description





























Price range: $539.73 through $566.73





























| Weight | 8.500 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 69 × 54 × 25 in |
| Brand Name | None |
| Certification | 3C |
| Material | Linen, Aluminum Alloy |
| Origin | Mainland China |
| Age Range | 3-6Y, 0-1Y, 12+ |
| High-concerned chemical | None |
| Is Foldable | Y |
| Load-bearing | 25kg |
| Product Categories | Four-wheeled cart |
| model | A007 |
| Applicable age | 6-12 months, 1-3 years, 0-6 months |
| Function | Reversible |
Reviews
There are no reviews yet.