Description
[xlmodel]-[photo]-[0000]











$33.00
[xlmodel]-[photo]-[0000]











| Weight | 0.130 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 20 × 5 in |
| Brand Name | Facejoyous |
| Season | Summer |
| Age Range | 4-6Y |
| Gender | Unisex |
| Material | COTTON |
| High-concerned chemical | None |
| Pattern Type | Striped |
| Style | Casual |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Waist Type | MID |
| Item Type | shorts |
| Model Number | toddler kids short pants |
| Closure Type | Elastic Waist |
| Department Name | Children |
| Fit Type | Loose |
| Fit | True to Size |
| Pants Length | half Pants |
| Suitable For Season | Spring And Autumn, Summer |
| Suitable For Height | 80cm, 90cm, 100cm, 110cm, 120cm, 130cm |
| Color | Striped Shorts |
| Rope Type | Free Drawstring |
Reviews
There are no reviews yet.