Description
The twin stroller can be disassembled into a single lightweight stroller and can be folded.



















$1,170.73
The twin stroller can be disassembled into a single lightweight stroller and can be folded.



















| Weight | 24.000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 73 × 53 × 28 in |
| Brand Name | None |
| Origin | Mainland China |
| Is Foldable | Y |
| Material | Linen |
| Age Range | 3-6Y, 0-1Y, 1-2Y |
| model | S-600 |
| Applicable age | 0-6 months, 6 months-3 years |
| Load-bearing | 25kg |
| weight | 15kg |
| color | Black, gray, khaki |
Reviews
There are no reviews yet.